|
Modellen: FM100-men 4x100mm, FM100-women 4x100mm, Prima-90 men 4x90mm, Primo-90 women 4x90mm, Primo-wave men 4x84mm, Primo-wave 4x84mm, Nighthawk (geen afbeelding).
zolang de voorraad strekt.
 |
Aanbieding: K2 Vo2 Max
Deze populaire skate met 90 mm wielen is in prijs verlaagd. Was € 199--, nu € 165,--
zolang de voorraad strekt.
|
|
Kinderschaatsen, vanaf € 17,95! Vanaf maat 28!
|
Al onze nieuwe schaatsen, zowel voor kinderen als voor volwassenen, verlaten de winkel pas nadat we ze hebben geslepen. Schaatsen worden namelijk altijd ongeslepen in de doos gedaan. (klik op plaatje voor grotere weergave) |
Nu leverbaar: 2009 modellen
Naast veel andere modellen: zie de pagina's skates >>, skeelers >>, en kinderskates >>. |
2009 Skates van K2 en Rollerblade
2009 Skeelers van K2
2009 Kinder-skates
Skateles in Amersfoort
Have Fun Events organiseert 4-weekse en 1-daagse skatecursussen voor kinderen volwassenen en ouders met kinderen. Zowel beginnerscursus als vervolgcursus.
Voor alle informatie, en datums, download de pdf: >> Of kijk hier: >>
Organisatie: Skate-fun, ActionCenter, AIJV, Mijnten.
|
Skaten in Parijs
Drie dagen skaten in Parijs! Samen met 20.000 andere skaters deelnemen aan de grootste Friday Night Skate van Europa. De lichtjestour. Skaten langs de Seine op zondagochtend.
Meer info (in pdf): >>
Of bezoek de website van Have Fun Events: >>
|
Finale wedstrijd M-MNSC: 19 september 2009 in Hoevelaken.
De finale van de Mijnten Midden Nederland Skeeler Competitie belooft weer een echter skate-skeelerdag te worden! Naast wedstrijden, kan men deelnemen aan één van de toertochten (lengte 10 tot 40 km), is er een skate-hockey baan, en zal er een wielerwedstrijd worden gehouden.
Alle informatie over de finale: >>
|
 |
Rondje IJsselmeer op skates!
19 en 20 juni hebben 50 skaters een rondje van 340 km gereden om het IJsselmeer.
Verslag (in pdf): >>
|

Kids Skate-Day zaterdag 6 juni 2009
Op zaterdag 6 juni werd er op het terrein van Intres-Hoevelaken een Kids Skate-Day georganiseerd voor kinderen van 6 tot 16 jaar. Er zijn een aantal clinics worden gehouden. Tijdens de clinics werd er geleerd hoe te remmen, hoe bochten te nemen, hoe gedraag je je in het verkeer, etc.
Foto's (© Olaf Lemaire): >>
Eén of meerdere foto's in orgineel formaat? mail: en Olaf zal ze u toesturen.
|
KlavertjeVier 2009 groot succes!
Een 450 skaters uit heel Nederland hebben afgelopen zaterdag het Klavertje Vier geskatet. Vier prachtige routes waren er dit jaar uitgezet met ieder zijn eigen landschap en aantal kilometers. De Kids-route was een groot succes: vele kinderen, veelal met ouder(s) reden dit mooie tochtje van 10 km. Veel skaters die niet uit deze omgeving kwamen waren onder de indruk van de prachtige 35 km lange Vallei-route. En zo was er voor elk wat wils. De Veluwe-route (20 km) voor skaters die niet zo ver wilden, en de Flevo-route (45 km) die voor de meer gevorderde skaters een uitdaging was. Vele skaters reden twee routes; een 80-tal skaters zagen in KlavertjeVier de uitdaging alle routes te rijden: 110 km. De deelnemers waren dan ook zeer tevreden over de kwaliteit van de routes. Mooi wegdek en prachtig landschap, daar komen de mensen voor.
- Foto's (© Olaf Lemaire): >>
- Foto's (© Rob Schilling): >>
- Films (© Rob Schilling): >>
|
Voorjaarstocht 2 april 2009 -filmpje-
Kort filmpje van de door 80 mensen bezochte Voorjaarstocht: >>
|

Kids Skate-Day zaterdag 6 juni 2009
Op zaterdag 6 juni werd er op het terrein van Intres-Hoevelaken een Kids Skate-Day georganiseerd voor kinderen van 6 tot 16 jaar. Er zijn een aantal clinics worden gehouden. Tijdens de clinics werd er geleerd hoe te remmen, hoe bochten te nemen, hoe gedraag je je in het verkeer, etc.
Foto's (© Olaf Lemaire): >>
Eén of meerdere foto's in orgineel formaat? mail: en Olaf zal ze u toesturen.
|

Kids Skate-Day zaterdag 6 juni 2009
Op zaterdag 6 juni wordt er op het terrein van Intres-Hoevelaken een Kids Skate-Day georganiseerd voor kinderen van 6 tot 16 jaar. Er zullen een aantal clinics worden gehouden. Tijdens de clinics wordt er geleerd hoe te remmen, hoe bochten te nemen, hoe gedraag je je in het verkeer, etc. Daarnaast is er ruimte tot vrij skaten, is er een tekstcar met snelheidsmeting, een slalom parcours, en een skate-hockey baan.
Geen skates? Ter plekke zijn ze te leen!!
Inschrijving ook mogelijk op de de dag zelf!!
Alle informatie en inschrijven: >>
|
De vijfde keer KlavertjeVier
Er is de keuze uit vier routes:
- Vallei-route: 35 km
- Flevo-route: 45 km
- Veluwe-route: 20 km
- Kids-route: 10 km
Nieuw dit jaar: de Kids-route. Een route speciaal voor ouders en kinderen. En voor de meer beginnende skater.
Ook nieuw: KlavertjeVier is een SBN-tocht geworden. Skaters die voor het 'toerboekje' van de Skate Bond Nederland rijden kunnen hun kilometers laten bijschrijven.
- Alle informatie: >>
- Of download de flyer: >>
- De gpx-files (als zip-bestand): >>
|
Voorjaarstocht: donderdag 2 april 2009
Doordat de Voorjaarstocht van 28 maart was afgelast als gevolg van regen zal deze op donderdag 2 april gehouden worden.
De start is vanaf 18.00 uur bij Mijnten op de Oosterdorpsstraat 137. De afstand is 30 kilometer.
Deelname kost 5 euro. Dit is inclusief consumpties. Voorinschrijven kan via >>
Ook inschrijving ter plaatse kan!
Het is een vrije tocht die je rijdt als verkeersdeelnemer en op eigen risico.
Er is halverwege een tussenstop in De Glind bij het restaurant van de Glindster. Zij zullen zorgen voor wat te drinken.
Rond 20.15 uur verwachten wij iedereen weer terug
Filmpje voorjaarstocht 2008: >>
|
 |
 |
Mijnten-Bokaal 2009
Zaterdag 17 januari is er geschaatst voor de Mijnten-Bokaal 2009. Foto's: >> |
|